Міністр ЖКГ: Тарифи потрібно підвищити

Олександр Попов вважає, що після виборів варто буде поставити питання про підвищення комунальних тарифів на 7%.

Олександр Попов
УНІАН
Олександр Попов заявляє, що підвищення тарифів буде незначним.
Міністр житлово-комунального господарства України Олександр Попов вважає за необхідне підвищення житлово-комунальних тарифів у середньому на 7%.

Про це він заявив на прес-конференції в Полтавській області 17 вересня.

"Сьогодні по країні близько 93% - це покриття тарифів собівартістю. Щоб вивести тарифи на рівень нульової рентабельності, їх потрібно підняти на 7%. Для оплати рахунків це буде малопомітно", - сказав Попов.

Він зазначив, що в Україні є міста, де тарифи не підвищувалися з 2000 року. "Що там можна казати про послуги? Там, звичайно, тариф повинен зрости в кілька разів. Не буду називати місто, де 23 копійки коштує квадратний метр житла", - сказав Попов.

З його слів, тарифи повинні відповідати собівартості з врахуванням платоспроможності населення. "Ми не очікуємо підвищення тарифів у великому обсязі. Передумов сьогодні для значного підвищення тарифів у країні немає", - заявив він. 

Попов вважає, що різкого підвищення тарифів не буде й питання про це він буде піднімати після парламентських виборів. 

Також міністр ЖКГ України сказав, що після виборів хотів би залишитися на своїй посаді.

Протести проти тарифів
УНІАН
Втім, навіть такий зріст цін може викликати активні протести.
"Я сподіваюся, що я залишуся міністром. Я не для того йшов з посади мера Комсомольська, щоб почати й покинути все. Звичайно, у Верховній раді й зарплата більша, й спокійніше працювати, але сьогодні я думаю залишитися" - сказав Попов.

З його слів, остаточне рішення залишитися депутатом або міністром буде прийняте політрадою Партії регіонів. "Партія вирішить. Все залежить від її політичної волі. Хочу залишитися міністром", - сказав Попов.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: