Міноритарні акціонери Allseeds Group незадоволені неефективним управлінням Kernel Holding

Cross Trade Financial Limited, утримувач 6% акцій у компанії Corolex (раніше відомої як Allseeds Group), висловлює свою стурбованість з приводу стандартів корпоративного управління, які Kernel Holding, що володіє іншими 94% акцій в Corolex, використовує при управлінні компанією.

Cross Trade Financial Limited, утримувач 6% акцій у компанії Corolex (раніше відомої як Allseeds Group), висловлюють свою стурбованість з приводу стандартів корпоративного управління, які Kernel Holding, що володіє іншими 94% акцій в Corolex, використовує при управлінні компанією.

Протягом останніх декількох місяців Cross неодноразово намагався отримати від директорів інформацію, необхідну для оцінки стану Corolex і, відповідно, вартості своїх 6% частки. Проте директори відмовилися не тільки надати міноритаріям інформацію про хід реструктуризації активів групи Corolex у зв'язку з транзакцією, але і надати доступ до останньої версії статуту підприємства, фінансової звітності, протоколів зборів ради директорів і правління, повідомили у  компанії Dragon Capital.

У Cross Trade Financial Limited також підкреслили, що не залучені ні до яких розглядів, які можуть зараз вестися представниками Kernel у зв'язку із завершенням покупки активів Corolex в Україні. "Тим не менше, беручи до уваги те, як Kernel спілкується з нами, ми не здивовані, що у Kernel виникли певні складності і в Україні", - сказав Тон Хулс, фінансовий директор Cross.

Cross ще не почав розглядів в кіпрських судах, але запропонував провести позачергові збори акціонерів. На сьогоднішній день жодної реакції на це звернення ні з боку мажоритарного акціонера, ні з боку директорів отримано не було.

Керівництво Cross здивоване твердженнями Kernel щодо того, що холдинг діє "в рамках і повній відповідності із законодавчою базою, без порушень прав міноритаріїв", і стурбоване низьким рівнем корпоративного управління, яке демонструють директори, призначені Kernel.

Нагадаємо, навесні 2010 року Cross закликав Kernel провести переговори щодо продажу своєї частки у 6% на справедливих ринкових умовах, прийнятних для обох сторін. Після декількох раундів переговорів, Cross отримав письмову пропозицію про продаж 6%-частки від Kernel, яка була прийнята. Тим не менш, Kernel згодом відмовився виконати свою пропозицію, ніяк не мотивуючи свою відмову.

Читайте також:

Угоду про купівлю компанії Allseeds можуть відмінити

В Україні може подорожчати олія

Україна почала експорт соняшникової олії в Китай

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: