Мінпраці: Надбавки до пенсій не скасовували

В Міністерстві праці та соціальної політики повідомили, що пенсійні надбавки для жертв нацистів не були скорочені.

Пенсійні надбавки для окремих категорій населення не були скорочені, заявили в прес-службі Міністерства праці та соціальної політики.

Раніше повідомлялося, що Кабмін своєю постановою № 976 від 27 жовтня 2010 року скасував пункт 3 постанови уряду № 530 від 28 травня 2008 року, скоротивши пенсійні надбавки для жертв нацистських переслідувань.

У той же час в прес-службі Мінпраці нагадали, що 1 липня 2010 року Верховною радою був прийнятий закон про жертви нацистських переслідувань.

Цим законом регламентований вік неповнолітніх в'язнів і розмір підвищення пенсій. Зокрема, встановлені надбавки в 25%, 30%, 40% і 50% до розміру щомісячної пенсії.

"З прийняттям зазначеного закону надбавки до пенсій жертвам нацизму, про які йде мова, встановлювалися і законом, і постановою Кабміну, тому скасування пункту 3 постанови № 530 було технічною процедурою впорядкування законодавства", - йдеться в повідомленні.

У Мінпраці також підкреслюють, що "ні на один день надбавки до пенсій жертвам нацизму - ні під час дії постанови, ні під час дії закону - не переставали бути чинними і ніколи не змінювалися в бік зменшення".

Читайте також:

Азаров скоротив пенсії жертвам нацистів

Пенсії в Україні підвищать на 7 гривень

Пенсійний вік для жінок підвищений не буде

Кредитори з МВФ перевірять, куди Азаров витрачає гроші

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: