Мінпраці: жодних проблем з виплатами пенсій не існує

Пенсійний фонд та міністерство праці заспокоюють пенсіонерів і просять їх не зважати на "проблемні банки".

Жодних затримок з виплат пенсій не буде, не зважаючи на те, що Пенсійний фонд призупинив перерахування через "проблемні" банки. Таку обіцянку дала міністр праці та соціальної політики Людмила Денисова.

"Як тільки НБУ повідомляє Пенсійний фонд про виникнення проблем у тих або інших банках, ПФУ на це питання миттєво реагує, інформуючи, в першу чергу, пенсіонерів про існування проблемних і ненадійних банків, і пропонує одержувати пенсії через "Укрпошту" або інші банки, які своєчасно виконують свої зобов`язання за виплати пенсій", - пояснила вона.

За словами Денисової, на сьогоднішній день пенсії виплачуються відповідно до графіка, і вже 61% пенсіонерів одержали свої пенсії. Виплата пенсії профінансована в сумі 8196,7 млн. грн., що становить 61,8% місячної потреби на пенсійне забезпечення.

"Наповнення Пенсійного фонду здійснюється з перевиконанням плану надходжень на 23,4%, тому немає підстав говорити про проблеми в цій установі", - запевнила міністр.

Як відомо, Пенсійний фонд розірвав угоди з банками з тимчасовою адміністрацією ("Київ", "Надра", Одеса-банк і "Укрпромбанк"), а також з банком "БІГ Енергія", де ще в січні виникли проблеми з виплатою пенсій. Зі списку банків, з якими ПФУ припинив стосунки, також зникли "Укргазбанк", "Столичний", Банк регіонального розвитку, "Родовід Банк", "Європейський" і "Трансбанк".

Санкціями ПФУ погрожує й решті банків - у разі виявлення фактів невідповідного обслуговування банками пенсіонерів, наприклад, невчасної виплати пенсій.

Читайте також:

Десять банків, що працюють без порушень

Виплата пенсій у березні профінансована на 10%

Пенсійний фонд отримав більше грошей, ніж планував

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: