Мінтрансзв’язку ввів нові збори з авіакомпаній: квитки подорожчають

Мінтрансзв’язку скасував диференційовані збори за обслуговування літаків та уніфікував їх. За кожного пасажира внутрішнього рейсу компанії платитимуть 2,5 доларів. Це відіб’ється на вартості квитків.

Мінтрансзв'язку скасувало диференційовані збори за обслуговування повітряних суден в аеропорту "Бориспіль", які передбачали знижки для авіакомпаній при великому пасажиропотоці.

Про це йдеться у наказі Мінтрансзв'язку. Згідно з документом, збір за обслуговування одного пасажира на міжнародних рейсах встановлюється в розмірі 17 дол. при відправленні рейсу і 8,5 дол. за кожного трансферного пасажира, який прибуває або відбуває на міжнародних рейсах.

Документ також передбачає збір у розмірі 2,5 дол. за кожного пасажира, відправленого на внутрішніх рейсах.

Як відомо, раніше Мінтрансзв'язку встановило диференційовані збори, які становлять 17 дол. за пасажира міжнародних рейсів при обсязі перевезення пасажирів авіакомпанією за минулий рік через даний аеропорт до 999,999 тис. людей.

Якщо ж обсяг перевезень становив від 1 млн до 2 млн, то рівень збору знижується до 12 дол. При обсязі пасажиропотоку від 2 млн до 3 млн людей рівень збору становить 11 дол. Якщо обсяг перевезень перевищує 3 млн осіб, то рівень збору знижується до 10 дол.

Раніше Мінтрансзв'язку виступило з ініціативою збільшити плату за послуги аеронавігації в повітряному просторі України з 1 жовтня 2010 року.

Згідно з підготовленим відомством проекту наказу, пропонується збільшити плату за обслуговування на маршруті на 22,3% - до 45,56 євро на 50 метричних тонн злітної маси і ортодроміческое відстань 100 км.

Авіаперевізники заявили, що підвищення вартості аеронавігаційних послуг підвищить вартість квитків.

"Будь-яке підвищення негативно відіб'ється на українській авіаційній галузі, яка нині й так страждає від безлічі дірок. Ми - проти цього і закликаємо авіаційні влади здійснити ретельний внутрішній аудит та комплексну оцінку, щоб визначити сфери для поліпшення", - заявили в компанії "Візз Ейр Україна".

Читайте також:

Ціни на хліб в Україні підвищаться у півтора рази, в Києві ще більше

З жовтня в Україні подорожчають авіаквитки

В Україні квитки на потяги можна буде роздруковувати вдома

Проїзд у київському метро подорожчає до 2 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: