Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Мінус 20 хвилин". Нефьодов розповів, що митниця почала працювати швидше

Це результати роботи команди митниці за три місяці.

Митниця почала працювати, у середньому, на 20 хвилин швидше.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Державної митної служби Максим Нефьодов. 

За його словами, це результати роботи команди митниці за три місяці. Когось оформляють швидше, когось - ні. Утім, прогрес очевидний, констатує очільник митниці. 

Зазначимо, що 24 жовтня Максим Нефьодов заявив, що процес створення регіональної структури нової ДМС запущено. Зокрема, вже затверджено типові структури підрозділів, підписані положення про митницю та обрано 16 в. о. керівників, які отримають статус юридичних осіб, отримано також погодження Кабміну. 

Нагадаємо, 5 липня Кабінет міністрів України призначив Максима Нефьодова головою Державної митної служби. 16 липня в Україні офіційно зареєстрували митну службу. Її керівник Максим Нефьодов розповів, що буде далі. Він також згодом розповів про старт ІТ-аудиту основних систем "Нової митниці". Упродовж трьох місяців відомство має скласти план цифрової трансформації органу.

Своєю чергою, 4 грудня Кабінет Міністрів ухвалив указ про запуск Нової митниці від 8 грудня.

Відео Очільник Державної митної служби Максим Нефьодов розповів про запуск Нової української митниці

У неділю в Україні офіційно запрацювала Нова митниця. До її запуску вже скоротили кількість регіональних митниць від 26 до 16, запустили тестовий портал та кол-центр для скарг громадян та звільнили 500 митників із поганою репутацією. На кого і як вплинуть такі зміни та які головні завдання має новий кадровий склад митниці - поговоримо з головою Державної митної служби України Максимом Нефьодовим.  

Очільник Державної митної служби Максим Нефьодов розповів про запуск Нової української митниці

Залиште свій коментар

Вибір редакції