Мирова угода з Vanco буде підписана вже цього місяця

Віце-прем'єр Клюєв заявив, що процедура підготовки до підписання мирової угоди закінчена, і "санкцій для держави не буде".

Мирова угода з Vanco Prykerchenska Ltd (Британські Віргінські острови) буде підписана в лютому. Про це на прес-конференції заявив перший віце-прем'єр, міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв.

"Ми закінчили процедуру підготовки до підписання мирової угоди, санкцій для держави не буде. Ми домовилися і внесли деякі корективи", - сказав Клюєв.

За словами А.Клюєва, зміни контракту, підписаного в 2007 р. будуть незначні і пов'язані в основному з прийняттям нового Податкового кодексу. Співпраця з Vanco і відповідний контракт про розподіл продукції вигідний для України, зазначив міністр. "Фактично 50% продукції, яку буде добувати Vanco, буде власністю України", - сказав він.

Як повідомлялося, 13 грудня 2010 р. Vanco Prykerchenska Ltd і Україна домовилися ще на 3 місяці продовжити термін призупинення арбітражного процесу в Стокгольмському арбітражному суді з метою підписання мирової угоди.

Відзначимо, на початку грудня 2010 р. міністр охорони навколишнього природного середовища Микола Злочевський повідомляв, що мирова угода з Vanco Prykerchenska буде підписана до кінця 2010 р. М.Злочевський зазначив, що Мінприроди веде переговори про те, щоб мирова угода з Vanco Prykerchenska не передбачала компенсації з боку України.

Читайте також:

Vanco вимагає від України 100 мільйонів доларів

Бойко: Україна активізує освоєння шельфу

Україна вдвічі збільшить видобуток газу

ВідеоМирова угода з Vanco буде підписана вже цього місяця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: