Місак Хідірян назвав найдорожчий інвестиційний проект холдингу A.G.R.Group Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
252
Місак Хідірян назвав найдорожчий інвестиційний проект холдингу A.G.R.Group

Місак Хідірян відкриває елеваторний комплекс холдингу A.G.R. Group на Сумщині

Бізнесмен і меценат Місак Хідірян назвав будівництво елеваторного комплексу в Середино-Буді Сумської області найдорожчою інвестицією холдингу A.G.R. Group. Проект був реалізований та зданий в експлуатацію в основному за рахунок залучених коштів.

Протягом 2019-2020 рр. аграрний холдинг A.G.R. Group будували елеваторний комплекс в місті Середина-Буда, на Сумщині. Будівництво об'єкта фінансувалося в основному за рахунок залучених коштів. Бізнесмен і меценат Місак Хідірян назвав це найдорожчим інвестиційним проєктом холдингу на сьогодні.

“Однозначно, будівництво елеватора - це найдорожчий інвестиційний проєкт холдингу на сьогодні, який фінансувався за рахунок залучення банківських і власних коштів холдингу протягом 2019-2020 рр.", - розповів Мисак Хідірян в інтерв'ю виданню Латифундист.

Про відкриття елеватора компанія зняла окремий відеопроєкт:

"Ми готові купувати вже побудовані елеватори з готовою інфраструктурою, оскільки нам економічно вигідніше купити старий елеватор іта інвестувати в модернізацію й будівництво нових потужностей одночасного зберігання, ніж починати будувати “з нуля”. На сьогодні ми в пошуку відповідних варіантів та відкриті для пропозицій”, - визначив мету Місак Хідірян.

Найдорожча інвестиція холдингу A.G.R. Group - елеваторний комплекс в м. Середина-Буда

У компанії також планують збільшити обсяг перевалки через недавно побудований елеватор в Середина-Буда. A.G.R. Group знаходяться в активному пошуку господарств в Сумській області, в безпосередній близькості до елеватору з метою їх придбання. Цей крок дозволить збільшити кількість оборотів, які робить елеватор протягом маркетингового року.

A.G.R. Group - це приватний сільськогосподарський холдинг, який об'єднує 20 українських компаній, що спеціалізуються на вирощуванні зернових культур. Загальна площа сільськогосподарських земель компанії складає 32 тис. га.

Дата публікації
Перегляди
252
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Email