Місія МВФ навідається в Україну наприкінці жовтня

Місія МВФ перевірить дотримання параметрів кредиту stand by, який Україна отримала у серпні цього року.

Місія Міжнародного валютного фонду приїде для перевірки дотримання Україною параметрів кредитної програми stand by, повідомив голова представництва фонду в Україні Макс Альєр.

"На даний момент впровадження програми йде добре. Під час першого перегляду програми - це такий своєрідний тест - ми перевіримо виконання всіх її положень на кінець вересня" - пояснив він.

"Ця робота буде зроблена нашою місією, яка відвідає Київ наприкінці жовтня", - сказав він.

Альєр також повідомив, що в серпні в Україні працювала технічна місія МВФ, яка оцінювала макроекономічні передумови для розрахунку державного бюджету на 2011 рік.

"Місія дішла висновку, що прогнози на наступний рік, розроблені Кабінетом міністрів, є реалістичними. Що стосується прогнозів бюджетних надходжень, то ми домовилися з Міністерством фінансів провести дискусії вже після схвалення нового Податкового кодексу", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що Міжнародний валютний фонд планує провести перший моніторинг виконання Україною програми співпраці 30 листопада 2010 року.

Нагадаємо, Україна одержала перший транш нового кредиту МВФ у розмірі 1,89 млрд доларів.

Перед цим країнський уряд провів складні переговори з МВФ про початок нової програми співпраці, що передбачає виділення Україні кредиту в розмірі 14,9 млрд доларів на 2,5 роки.

Серед умов МВФ було скорочення дефіциту бюджету України, проведення пенсійної реформи, підвищення цін на газ для населення, ухвалення Податкового та Бюджетного кодексів тощо.

Другий транш кредиту очікується в грудні, проте для цього необхідно виконати всі параметри програми співпраці з МВФ.

Читайте також:

МВФ примусово перевірить фінансовий стан 25 країн

Янукович: Україна перевиконує зобов’язання перед МВФ

Україна стала другим за величиною боржником МВФ

МВФ перевірить у листопаді, як Україна витрачає гроші

Уряд визначився, куди витратити гроші МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: