Місія МВФ повертається до України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Представники фонду розпочнуть роботу у Києві 14 листопада.

Місія Міжнародного валютного фонду розпочне роботу в Києві цього четверга, 14 листопада.

Про це повідомив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман.

"Місія МВФ на чолі з паном Роном ван Роденом розпочне свою роботу в Києві цього четверга, 14 листопада, для продовження дискусії з українською владою щодо нової програми за підтримки Міжнародного валютного фонду", - йдеться в його заяві.

Згодом міністерка фінансів Оксана Маркарова уточнила на своїй сторінці у Facebook, що в обговоренні братиме участь урядова команда спільно з НБУ та офісом президента.

Урядова команда спільно з НБУ та офісом Президента продовжить обговорення нової програми з місією МВФ на чолі з Роном ван Роденом вже починаючи з цього четверга в Києві.

Опубликовано Oksana Markarova Вторник, 12 ноября 2019 г.

Нагадаємо, чергова оціночна місія МВФ працювала в Києві 12-26 вересня. За підсумками місії в МВФ заявили, що обговорення нової трирічної програми розширеного фінансування для України продовжиться в найближчі тижні. У Нацбанку України оцінювали потенційний обсяг нової програми в 5-10 мільярдів доларів і прогнозували отримання перших двох мільярдів до кінця року.

The Wall Street Journal, посилаючись на власні джерела, повідомив, що МВФ нібито призупинив фінансову допомогу Україні через занепокоєння, що президент Володимир Зеленський не зможе відшкодувати мільярди доларів з "розграбованих банків"

Своєю чергою прем'єр-міністр Олексій Гончарук спростував інформацію про замороження фіндопомоги МВФ, і назвав це "маніпуляцією".

Залиште свій коментар

Вибір редакції