Місія МВФ приїхала з'ясовувати, чи можна надавати Україні кредит

В Україні почала роботу технічна місія МВФ. Прихїзд основної місії фонду та відновлення переговорів щодо надання Україні кредиту очікуються наприкінці березня.

В Україні почала роботу технічна місія Міжнародного валютного фонду, основна місія МВФ, яка проводить переговори щодо надання кредиту, може прибути наприкінці березня.

Про це заявила перший заступник голови Адміністрації президента, представниця Віктора Януковича в уряді Ірина Акімова.

"Зараз працює технічна місія. З учорашнього дня. Ми дуже зацікавлені в тому, щоб підсумки її діяльності були підбиті якомога швидше", - заявила вона.

"Прибуття ж основної місії ми очікуємо наприкінці березня", - повідомила Акімова.

Вона також наголосила, що технічна місія фонду проведе аудит української економіки, а до прибуття основної місії державі необхідно буде ухвалити реалістичний бюджет на поточний рік.

Нагадаємо, нещодавно МВФ заявив про свою підтримку України на шляху відновлення стабільності економіки. Фонд готовий розглянути питання про повернення до припинених у листопаді переговорів щодо надання Україні чергового траншу кредиту в розмірі 3,8 мільярда доларів.

Всього ж, за словами прем'єра Миколи Азарова, Україна має намір залучити до 20 мільярдів доларів кредитів від європейських структур.

Читайте також:

Азаров попросив ЄС про кредит у 20 мільярдів доларів

Борг України сягнув критичного рівня - майже 100% ВВП

МВФ вважає, що Україні вистачить власних коштів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: