Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мітинги в Києві фінансуються з Росії та коштують по 200 грн за учасника

Люди сотнями виходять створювати потрібну картинку для ЗМІ країни, котра вчинила агресію проти України.

Двісті гривень за дві години розмахування прапорами і вигукування гасел. Журналістам стали відомі імена тих, за чиї гроші в Києві виводять людей на акції протесту, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Замовники дестабілізації ситуації в країні переховуються від слідства в Росії. У столиці від їхнього імені під прикриттям різних громадських організацій діють помічники.

Кожного разу це відбувається майже однаково. Ранок. Збір в установленому місці. Людей, що прийшли вигукувати гасла, рахують, потім колонною вони рухаються до якоїсь установи: Кабміну або Верховної Ради. Туди, де організаторам потрібна масовка. Як правило, це студенти або пенсіонери. Утім жодний з них ніколи не зізнається в тому, що прийшов розмахувати прапором за гроші.

На запитання навіщо зібралися, такі люди часто відповідають: "Не знаю". Свою присутність пояснити не можуть, або вигадують дивні виправдання. На кшталт: "Гуляю". Ще одна характерна властивість – учасники проплачених мітингів ховають обличчя від камер, відвертаються та уникають розмов із журналістами.

Колону формують і контролюють десятники та сотники. Вони ж відповідають за завчені гасла, котрі скандують псевдопротестувальники. Організатори при цьому розповідають, що прийти людей на акцію закликали листівками та через соцмережі. Та запевняють, що всі прийшли за власним бажанням, грошей за це не платять.

Відео Стали відомі імена тих, за чиї гроші в Києві виводять людей на акції протесту

З боку та з середини акцію знімають на відео та фотографують люди, що представляються українськими ЗМІ. Але без жодних логотипів. За словами правоохоронців, саме їхні кадри потім з'являються у російських медіа.

Координатор роботи таких "журналістів" від своєї діяльності відхрещується. "Не розумію, про що ви. Я кави хотів попити", - пояснює свою присутність на вулиці чоловік, який назвався Петром.

За документами він виявився Іваном, що народився у Новоросійську і має реєстрацію у Донецьку. Співробітники головного управління СБУ розповідають, що вже давно виявили головних замовників більшості акцій протесту у столиці та неіснуючі організації, які нібито є організаторами.

Отже, мітинги влаштовуються на замовлення представника Партії регіонів Володимира Олійника, журналіста Юрія Кота та Олександра Зінченка.

Розрахунок після мітингу – просто посеред вулиці. Кожному учаснику видали по 200 гривень. Через недосконале українське законодавство притягнути до відповідальності цих людей не можливо.

Днями в Одесі на проросійському мітингу пролунав вибухВ руках в одного з активістів вибухнула траурна лампадка.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Залиште свій коментар

Вибір редакції