Митниця донарахувала імпортерам 15 мільярдів гривень податків

Експерти і імпортери відмічають, що ця сума отримана в результаті завищення митної вартості.

Держмитниця в січні-вересні донарахувала імпортерам податків на 15 млрд гривень завдяки посиленню контролю за достовірністю декларування товарів і введенню єдиного механізму визначення митної вартості.

У вівторок, 19 жовтня заступник глави Державної митної служби Степан Дериволков, курируючий департамент боротьби, з контрабандою і порушенням митних правил повідомив, що контроль за достовірністю декларування товарів і повнотою сплати податків дозволив відомству в січні-вересні донарахувати бізнесу податків на 15 млрд гривень, пише "КоммерсантЪ-Украина" в статті "Высоко берут".

"Чим краще працює правоохоронний блок митниці, тим краще забезпечується її фіскальна функція. Наповнення держбюджету - це те, на що спрямовані усі наші сили",- заявив він, підкресливши, що гонка за показниками виконання бюджету не є для митників пріоритетною.

Від детальних коментарів чиновник відмовився. Як пояснили виданню в Держмитниці, ця сума податків вже сплачена суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності. Відразу ж після призначення в березні главою Держмитниці Ігор Калетник пообіцяв, що за рахунок посилення контролю відомство збільшить прибутки бюджету на 20 млрд грн.

Експерти і учасники ринку упевнені, що частина з 15 млрд грн. отримана в результаті завищення митної вартості імпортних товарів, від якої залежить сума ПДВ і митних зборів.

Читайте також:

Митниця спровокувала різке подорожчання імпортних фруктів

Волинську митницю закриють

Азаров пообіцяв Податковий кодекс на початку листопада

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: