Митниця за місяць поповнила бюджет на 10 мільярдів

Українська митниця за день приносить до держбюджету понад півмільярда гривень.

Станом на 25 серпня 2011 року надходження митних платежів за серпень склали 10 млрд гривень, що на 55% або на 3,5 млрд гривень більше, ніж за відповідний період серпня 2010 року, повідомив голова Держмитслужби Ігор Калетник.

"Митна служба щомісячно перевиконує план надходжень. Щодня митниця збагачує скарбницю держави майже на півмільярда гривень. За 8 місяців цього року до бюджету перераховано майже 70 мільярдів гривень. За серпень надходження складуть більше 10 мільярдів гривень", - повідомив він.

"Понад бюджетне завдання в казну спрямовані майже 2 мільярди. Існують всі передумови для того, щоб до кінця 2011 року ми перерахували до державного бюджету понад 110 мільярдів гривень", - сказав Калетник.

За його словами, позитивні економічні показники діяльності митниці забезпечені завдяки заходам, спрямованим на спрощення умов зовнішньої торгівлі та митного оформлення.

Калетник зазначив, що з метою спрощення умов ведення бізнесу Держмитслужба постійно прискорює процедури митного контролю та оформлення.

Також глава відомства повідомив, що тривалість митного оформлення в режимі "імпорт" зменшилася уп'ятеро: з понад 10 до 2 годин, в режимі "експорт" - удвічі: до 50 хвилин.

За словами Калетника, введена процедура електронного декларування.

Очільник митниці також підкреслив, що ефективність створення в Україні сприятливих умов для розвитку бізнесу підтверджується зростанням товарообігу майже на 50% - до 100 млрд доларів.

Нагадаємо, Державна митна служба України за перше півріччя 2011 року перерахувала до державного бюджету 48,5 мільярдів гривень (6,06 мільярда доларів) митних платежів.

Читайте також:

Держмитниця заробила за півроку 6 мільярдів доларів

Митниця збільшила український бюджет на 5 млрд доларів

Митниця поставить відео на всіх пунктах пропуску

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: