Митниця відзвітувала: від сьогодні контрабанди в Україні нема

У відомстві повідомили, що зупинити контрабанду в України допомогли достовірність декларування та застосування єдиних умов роботи для всіх суб’єктів ЗЕД.

Перший заступник Голови Державної митної служби Олександр Дороховський заявив, що товарна контрабанда в Україну зупинена.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Державної митної служби.

"Можу впевнено сказати, що на даний час товарна контрабанда в Україну зупинена. Нам дозволили досягти цього чотири фактори: достовірність декларування; удосконалення кадрової складової; застосування єдиних умов роботи для всіх суб’єктів зовнішньо-економічної діяльності в усіх митних органах; а також різке підвищення відповідальності митників за здійснені правопорушення (до кримінальної)", - сказав Дороховський.

Нагадаємо, раніше українські митники оприлюднили найбільш резонансні факти виявленої контрабанди останніх років.

10 серпня 2009 року Київська спеціалізована митниця виявила в посилці, що прийшла з сонячної Бразилії полтавчанці 1014,83 грама кокаїну, цінамоїлкокаїна і бензоїлпсевдотрпіна.

14 серпня українець, який повертався з Чехії через митний пост "Мостиський", намагався ввезти в країну, сховавши від львівської митниці, 940 патронів до нарізної і гладкоствольної зброї.

Рекордсменом того літа став громадянин Італії, який летів із Сімферополя до Туреччини. У нього при собі кримські митники виявили 87500 євро і не знайшли відповідної декларації.

Читайте також:

Контрабандиста м’яса засудили до 5 років в’язниці

З України до Росії намагалися вивезти мільйон доларів

На Київській митниці затримали 50 тонн контрабандного часнику 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: