Митний союз не зацікавився форматом "3+1" президента Януковича

Формулу свіпраці "3+1", запропоновану президентом Віктором Януковичем, Митний союз на черговому своєму засідання розглядати не буде.

Комісія Митного союзу (КМС) не планує розглядати пропозиції України про співпрацю у форматі "3+1" на своєму черговому засіданні 16 серпня.

Про це повідомлили джерела агентства УНІАН у Кабінеті міністрів.

"Ми б дуже хотіли, щоб питання було розглянуте, але цього не відбудеться на наступному засіданні комісії Митного союзу", - сказав співрозмовник агентства.

Крім того, до проекту порядку денного засідання КМС 16 серпня питання про розгляд пропозицій України про співпрацю не внесене.

Як повідомлялося, 8 липня Україна передала Росії пропозиції щодо співпраці з Митним союзом у форматі "3+1".

Очікувалося, що вони будуть розглянуті на засіданні КМС у серпні.

Проте, за неофіційною інформацією, пропозиції України, після розгляду експертами уряду РФ, були визнані неприйнятними для реалізації й не були передані для подальшого розгляду до комісії Митного союзу.

Деталі пропозицій української сторони невідомі.

Нагадаємо, президент України Віктор Янукович допускає співпрацю України і Митного союзу у форматі "3 + 1". Тобто тільки в тих частинах, які не завадять інтеграції України в ЄС.

Як пояснили в Адміністрації президента формат "3 + 1" міг би містити в собі, зокрема, секторальні угоди про вільну торгівлю, створення "вільних експортних зон", реалізацію спільних програм розвитку інфраструктури і транзитних коридорів, уніфікацію тарифів і правил транспортних перевезень, спільну модернізацію системи держстандартів за європейськими зразками, розробку і впровадження механізмів підвищення ефективності співробітництва митних і податкових органів, створення спільного ринку освітніх послуг і багато чого іншого.

Читайте також:

Митний союз обклав митом українську металопродукцію

Президент наполягає на українській формулі співпраці з Митним союзом

Азаров: Україна може частково приєднатися до Митного союзу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: