Митний союз обмежив ввезення м'яса та молока з України

Країни Митного союзу заборонили продукцію 18 українських виробників.

Представники країн Митного союзу Россільгоспнагляд, Мінсільгосппрод Білорусі та Мінсільгосп Казахстану обговорили результати інспекції 32 українських підприємств. Як наслідок, поставки з 18 підприємств були заборонені.

Впродовж інспекції на деяких підприємствах було виявлено наявність свинини, виробленої китайськими підприємствами, не аттестованими на право постачань до РФ.

У Россільгоспнагляді додали, що така продукція супроводжувалася ветеринарними посвідками, виписаними Державним комітетом ветеринарної медицини України.

Також повідомляється, що за підсумками інспекції українських підприємств, зацікавлених у постачанні продукції, було вирішено зберегти право постачань продукції тваринного походження до РФ з трьох підприємств: ТОВ "Техмолпром" (виробництво молочної продукції), ЗАТ "Хмельницька маслосирбаза" (виробництво молочної продукції) і ТОВ "Птахофабрика Снятинська Нова" (вирощування гусаків, забій птиці, виробництво готової продукції), а також включити до реєстру підприємств третіх країн, підприємство ТОВ "ВМП" (забій свиней).

При цьому було ухвалено звернути увагу ветеринарної служби України, що якщо вона протягом одного календарного місяця не надасть гарантії усунення зазначених впродовж інспекції недоліків виробленої цими підприємствами продукції, будуть введені тимчасові обмеження на її ввезення на територію Митного союзу.

Крім того, вирішено ввести тимчасові обмеження на право постачань продукції тваринного походження до держав - членів Митного союзу до надання протягом одного календарного місяця матеріалів про усунення зазначених впродовж інспекції недоліків і гарантій ветеринарної служби України про відповідність їх ветеринарно-санітарним вимогам і нормам відносно 6 підприємств - ТОВ "ПО "Моліс" (виробництво молочної продукції), ТОВ "Компанія "Зевс ЛТД" (забій великої рогатої худоби), ДП "М'ясокомбінат "Зоря" (забій великої рогатої худоби і свиней), ТОВ "Білоцерківський молочний комбінат", ПАО "Конотопм'ясо" (забій великої рогатої худоби, свиней, обробка і зберігання яловичини і свинини), ТОВ "Молочний дім".

Вирішено також вважати такими, що не пройшли інспекцію 22 підприємства і ввести тимчасові обмеження на ввезення на територію Митного союзу їх продукції. До цього списку ввійшли: ТОВ "Спартак" (забій великої рогатої худоби), Крижопільський філіал ТОВ "ІНТЕР ФУД", ТОВ "Елітекс" (виробництво готової м'ясної продукції), ТОВ "Комплекс Агромарс" (забій птиці, обробка, переробка, упаковка і зберігання м'яса птиці), ТОВ "Виробничо-комерційне підприємство "Прилуки-Агропереробка" (забій великої рогатої худоби, свиней). ВАТ "Звенигородський сироварний комбінат", ПАТ "Жашківській маслозавод", ЧАО "Литинський молочний завод", ПАТ "Ічнянський молочно-консервний комбінат", ПАТ "Куп'янській молочноконсервний комбінат", ТОВ "Свіженька" (забій великої рогатої худоби і свиней, обробrf яловичини і свинини), "М'ясопереробний комплекс ЛТД" (забій птиці, обробка, упаковка, зберігання м'яса птиці).

Також, йдеться в повідомленні, не можуть бути включені в реєстр підприємств третіх країн ПАТ "Вімм-Білль-Данн Україна" (виробництво молочної продукції), філіал ПАТ "Вімм-Білль-Данн Україна" - "Харківський молочний комбінат" (виробництво молочної продукції), ПАТ "АПК-ІНВЕСТ" (забій свиней, обробка, зберігання свинини, виробництво готової м'ясної продукції), ТОВ "Заготзбут" (забій великої рогатої худоби, свиней, обробка яловичини і свинини), ПАТ "Переяславський експериментальний комбінат хлібопродуктів" (забій свиней, обробка свинини), ТОВ "Тавр Плюс" (забій свиней, обробка, зберігання свинини, виробництво готової м'ясної продукції), ПАТ "Дружба народів Нова" (забій птиці, обробка м'яса птиці), ТОВ "Литинський м'ясокомбінат" (забій великої рогатої худоби), ТОВ "Заготсервіс" (забій великої рогатої худоби, виробництво яловичини) і ТОВ "Єрмій" (забій великої рогатої худоби, зберігання яловичини).

Нагадаємо, що уряд Росії вирішив з 8 липня стягувати з імпортної карамелі мито в розмірі майже 300 доларів за тонну. Учасники ринку вважають, що нове мито у розмірі 25% від вартості товару повністю заблокує постачання в Росію української карамелі.

Читайте також:

Росія ввела проти України "солодку" санкцію

Товарообіг між Україною та Росією виріс на 70%

Росія ввела імпортні мита на українську сталь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: