Митний союз Росії, Білорусі і Казахстану відкладається через суперечності

Росія, Білорусь та Казахстан не змогли погодити набрання чинності нормами Митного союзу.

Росії, Білорусі та Казахстанові не вдалося погодити всі питання, пов'язані з набранням чинності норм Митного союзу трьох країн.

"Є чутливі позиції для економік Казахстану, Білорусі та РФ",- заявив журналістам голова уряду Росії Володимир Путін за підсумками переговорів зі своїми білоруським і казахстанським колегами.

За словами Путіна, серед таких позицій - питання автомобільної та авіаційної промисловості, переміщення через кордон фізичними особами товарів, призначених для особистого користування, вивізні митні збори.

Путін наголосив, що якщо Росія піде на поступки в цих питаннях, то це завдасть серйозних збитків як автомобільній, так і авіаційній промисловості. Голова уряду уточнив, що з білоруською стороною не узгоджено не лише рівні вивізних митних зборів на нафту й нафтопродукти, але й деякі інші питання.

Голова уряду Путін також повідомив, що на зустрічі вирішено продовжити процес ратифікації Митного кодексу, при цьому всі спірні питання опрацьовуватимуться на експертному рівні протягом найближчих двох тижнів.

Читайте також:

Янукович: приєднання України до Митного союзу з Росією неможливе

Лукашенко обурений диктатом Росії в рамках Митного союзу

ЄС: союз з Росією зажене Україну в глухий кут

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: