Міттал погрожує подати на Україну до міжнародного суду

Компанія звернеться до міжнародних судів, якщо судові органи України ухвалять рішення щодо спору з ГПУ у справі продовження інвестзобов'язань.

У разі негативного рішення Господарського суду Києва у суперечці ВАТ "Arcelor Mittal Кривий Ріг" із Генпрокуратурою, справа може перейти в міжнародні судові інстанції.

Як заявляють юристи компанії, у випадку якщо судові органи України ухвалять рішення щодо спору з Генпрокуратурою у справі продовження інвестзобов'язань, не на користь інвестора, компанія буде шукати справедливості в міжнародних судах.

Зокрема, партнер юридичної фірми Baker&McKenzie Світлана Романова, яка представляє інтереси меткомпанії, заявляє, що не виключені позови в Міжнародний центр з вирішення інвестиційних спорів у Вашингтоні.

У разі ж, якщо Міжнародний центр з вирішення інвестиційних спорів у Вашингтоні при Світовому банку визнає несправедливе ставлення до іноземного інвестора, а українська сторона не виправить цього, то це загрожує країні економічними санкціями.

"Це може відсунути Україні в ранг таких країн як Лівія", - заявляє партнер Baker&McKenzie.

Також юристи компанії розглядають варіанти подачі свого позову і до Європейського суду з прав людини, крім того для відстоювання своїх інтересів компанія може вдатися до використання інструментарію Всесвітньої торгової організації.

Читайте також:

"Криворіжсталь" можуть вдруге повернути в державну власність

ArcelorMittal купив ще один завод в Україні

На "Arcelor Mittal Кривий Ріг" загинула людина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: