Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Між аеропортом "Бориспіль" та Києвом можуть почати курсувати приватні поїзди

Нині щодня експресом користуються до трьох тисяч пасажирів.

В "Укрзалізниці" як один із варіантів розширення можливостей пасажироперевезення між аеропортом "Бориспіль" та Києвом не виключають можливість появи приватних потягів.

Про це сказав глава правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов, передає прес-служба підприємства.

"Варіантів придбання рухомого складу може бути кілька: партнерство з приватними структурами, коли ми використовуємо їхні поїзди, державне фінансування і власні кошти "Укрзалізниці", - зазначив Кравцов.

Для цього маршруту, на думку керівника "Укрзалізниці", для ідеального сполучення потрібно мати п'ять поїздів, розрахованих до 500 пасажирів.

"Один поїзд такої комплектації потягне на 9 мільйонів євро. До того ж уже сьогодні повинні думати, що це повинні бути або електропоїзди з автономним ходом, або гібридні дизель-електропоїзди, оскільки основна частина маршруту електрифікована", - уточнив Кравцов.

Раніше в Крюківському вагонобудівному заводі, що розташований у Кременчуці на Полтавщині, заявили, що розробили концепцію гібридного електропоїзда, який зможе курсувати на таких неелектрифікованих ділянках залізниці як між Києвом та аеропортом "Бориспіль", пише avianews.com.

В "Укрзалізниці" повідомили, що популярність експресів до аеропорту "Бориспіль" від запуску маршруту 30 листопада 2018 року збільшилася втричі. Якщо спочатку поїзди перевозили на маршруті одну тисячу пасажирів щодня, то тепер перевозять три тисячі.

Для роботи на лінії задіяні шість дизельних рейкових автобусів PESA 620M, які за раз можуть перевозити до 100 пасажирів. Рухомий склад працює на дизельному паливі, оскільки відгалуження від основної залізничної магістралі до аеропорту "Бориспіль" не електрифіковано.

Від 10 травня в пікові години "Укрзалізниця" почала пускати до аеропорту зчеплення з двох рейкових автобусів.

ВідеоПід час будівництва експресу до "Борисполя" у держави вкрали 20 мільйонів гривень

Поліція розслідує тендерні закупівлі на зведення зупинки експресу в аеропорту "Бориспіль". Це робила невідома фірма, власників якої підозрюють у змові з посадовими особами Південно-Західної залізниці. Це, мовляв, призвело до збитків у 20 мільйонів гривень. Що це були за ділки – розслідувала ТСН. 

Під час будівництва експресу до "Борисполя" у держави вкрали 20 мільйонів гривень

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції