Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Між Кропивницьким та Миколаєвом розпочали ремонтувати всіяну ямами трасу

Роботи розпочали біля Кропивницького.

Упродовж найближчих двох років мають відремонтувати трасу між Миколаєвом та Кропивницьким. Нині дорога (майже 70 кілометрів у межах Миколаївщини) всіяна ямами, місцями асфальтне покриття зовсім відсутнє, тому водії змушені їхати паралельною ґрунтовою дорогою.

"Цього року почався ремонт дороги від Кропивницького в напрямку Миколаєва в межах Кіровоградської області. Цього року так само починається ремонт в межах Миколаївської області. Повністю ми зможемо завершити впродовж двох років", - сказав міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі програми "Сніданок з "1+1".

Раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман відзвітував про ремонт доріг в Україні. Найгірші справи з ремонтом - у Чернівецькій та Сумській областях.

ВідеоМіністр інфраструктури Володимир Омелян відповів на найактуальніші запитання українців

Чому маршрутні таксі постійно виступають "героями" ДТП і як можна подолати цю проблему? Чи стане кращою якість ремонту доріг? Коли нарешті з'являться прямі сполучення між усіма великими містами України? Це лише кілька питань, які ми поставили Міністру інфраструктури Володимиру Омеляну - дивіться. 

Міністр інфраструктури Володимир Омелян відповів на найактуальніші запитання українців

ВідеоНа Кіровоградщині розпочали ремонт тридцяти кілометрів траси Кропивницький–Миколаїв

Дорога в жалюгідному стані, подекуди асфальтне покриття зійшло зовсім. Понад три десятки кілометрів суцільного нового асфальту вже вкладають на ділянці між виїздом з Кропивницького до межі з Бобринецьким районом. На цей шмат шляху в південному напрямку з держбюджету виділили 166 мільйонів гривень.

На Кіровоградщині розпочали ремонт тридцяти кілометрів траси Кропивницький–Миколаїв

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції