Між Львовом та Чернівцями почне курсувати сучасний дизель-поїзд із кондиціонером

Дата публікації
Між Львовом та Чернівцями почне курсувати сучасний дизель-поїзд із кондиціонером

Дизель-поїзд виробництва Крюківського вагонобудівного заводу / Львівська залізниця

Поїзд купили в Кременчуці за майже 110 мільйонів гривень.

Невдовзі між Львовом та Чернівцями почне курсувати новий дизель-поїзд, який робитиме зупинки в Коломиї, Івано-Франківську та Ходорові.

Про це повідомляє прес-служба "Львівської залізниці".

Із Чернівців поїзд виїжджатиме орієнтовно о п'ятій ранку і вже близько 8:30 буде у Львові. У зворотному напрямку вирушатиме близько о 18:00. Проте розклад ще не остаточний – поки збирають пропозиції пасажирів.

Цей новий дизель-поїзд на три вагони "Львівська залізниця" купила за 109,8 млн грн у Крюківського вагонобудівного заводу, що в місті Кременчук на Полтавщині. Інша конкурсна пропозиція, яка була дорожчою і не пройшла тендер, була від Харківського вагонобудівного заводу – за 120 млн грн.

Приміський дизель-поїзд у складі трьох вагонів Крюківського заводу призначений для перевезення пасажирів на неелектрифікованих ділянках залізничної колії з експлуатаційною швидкістю до 140 км/год. У дизель-потязі є 291 місце для сидіння, а також два спеціально обладнані місця для маломобільних пасажирів. Термін служби вагонів – 40 років. Поїзд має герметичні міжвагонні переходи, системи клімат-контролю, пожежогасіння, відеоспостереження та інші сучасні зручності.

 

Шановні пасажири! Сьогодні маємо для вас чудову новину - дуже скоро на Львівській залізниці розпочне курсування новий ди...

Posted by Львівська Залізниця - Lviv Railway on 24 вересня 2015 р.
Наступна публікація