Міжнародні резерви України досягли позначки п'ятирічної давнини - НБУ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Резерви досягли 20,7 млрд доларів.

Міжнародні резерви України зросли до 20,7 млрд доларів після надходження в четвер 349,3 млн євро кредиту Deutsche Bank під гарантію Світового банку (СБ).

Про це повідомили у прес-службі Національного банку України, передає у четвер, 27 грудня, "Інтерфакс-Україна".

"В останній раз резерви перевищували зазначену позначку ще в жовтні 2013 року", - повідомили у прес-службі.

Як повідомлялося, рада виконавчих директорів СБ 18 грудня 2018 року схвалила надання Україні гарантій у розмірі 750 млн доларів як підтримку державної політики.

Відповідно до прес-релізу СБ, зазначена гарантія допоможе Україні залучити до державного бюджету на міжнародних ринках близько 1 млрд доларів.

Україна 27 грудня 2018 року залучила у Deutsche Bank кредит на 349,3 млн євро під гарантію Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР, структура СБ). За кредитом була використана частина гарантії в сумі 375 млн доларів у євровому еквіваленті із загальної суми гарантії СБ в розмірі 750 млн доларів.

Мінфін також повідомив, що залучення чергового кредиту під невикористану частину гарантії СБ очікується в першому кварталі 2019 року.

Раніше повідомлялося, що після надходження першого траншу stand-by Нацбанк 21 грудня 2018 року відзвітував про зростання резервів до 20,1 млрд доларів, що стало п'ятирічним максимумом - в останній раз такий рівень міжнародних резервів було зафіксовано в січні 2014 року.

ВідеоБюджет на добу, межа бідності та курс валют - економічні новини

Як повідомили у Державному комітеті статистики, за рік кількість українців, які живуть за межею бідності, скоротилась на 9 відсотків. Проте третина населення, а це 14 мільйонів осіб отримують на місяць менше фактичного прожиткового мінімуму. Віскі в Україні отримав законний статус. Верховна Рада напередодні ухвалила документ, який визначає поняття цього напою. До липня наступного року електроенергія для населення не подорожчає. Як повідомили у Нацкомісії, яка регулює сферу енергетики та комунальних послуг, тарифи на світло для споживачів з початку року змінюватися не будуть.

Бюджет на добу, межа бідності та курс валют - економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції