Міжнародний експерт: українська пенсійна реформа - одна з найкращих в Європі

У Світовому банку кажуть, що українська пенсійна реформа є однією з найбільш збалансованих серед аналогічних реформ, що проводяться в інших країнах Європи.

Світовий Банк не бачить альтернативи пенсійній реформі в Україні. Про це заявив директор СБ в Україні, Білорусі та Молдові Мартін Райзер.

"Не існує альтернативи заходам, які пропонує уряд. Вони є фінансово відповідальними, соціально збалансованими і закладають фундамент для пенсійної системи, що дає можливість виплачувати пенсії не лише нинішнім, але й майбутнім пенсіонерам", - сказав він.

У Світовому Банку підкреслили, що запропоновані заходи, починаючи з 2012 року, дозволять щорічно економити пенсійні витрати в сумі приблизно рівної 1,5% ВВП: "А до 2015 року взагалі зникне необхідність бюджетного фінансування дефіциту Пенсійного фонду".

Також Мартін Райзер звернув увагу на те, що українська пенсійна реформа є однією з найбільш збалансованих серед аналогічних реформ, що проводяться в інших країнах Європи.

"У публічних дискусіях, які проходять в Україні, висловлюють стурбованість, що запропонована реформа покладає занадто важкий соціальний тягар на населення. Це не так. У багатьох країнах Європи під тиском демографічних і фіскальних проблем уряду вимушені були провести пенсійні реформи. Запропонована Україні реформа є однією з найбільш соціально збалансованих у регіоні", - зазначив він.

На думку директора СБ в Україні, Білорусі та Молдові, без проведення необхідних коригувань нинішня пенсійна система України залишиться фінансово нежиттєздатною.

Читайте також:

Регіонали розповіли, коли чекати Пенсійної реформи

Пенсійна реформа впорядкує виплату спеціальних пенсій - експерти

Пенсійна реформа дозволить вивести зарплати з тіні - експерт

Уряд випробує пенсійну реформу на мешканцях Донбасу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: