Міжнародний суд зобов'язав РФ виплатити "Укрнафті" майже 50 млн доларів за втрачені активи в Криму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Росія також має покрити понад 5 млн доларів арбітражних витрат.

Міжнародний арбітражний суд 12 квітня ухвалив рішення, згідно з яким стягнув з Російської Федерації на користь ПАТ "Укрнафта" 44 млн 455 тис. доларів.

Про це 16 квітня повідомила прес-служба "Укрнафти".

Позов компанії проти РФ пов'язаний з анексією Криму та втраті "Укрнафтою" контролю над захопленими адміністративними приміщеннями і АЗС та збитками, які завдала компанії анексія півострова.

"Арбітражний суд своїм рішенням стягнув з Російської Федерації на користь ПАТ "Укрнафта" 44 455 012,00 дол. США компенсації за експропріацію інвестицій ПАТ "Укрнафта" на території АР Крим, а також понад 3,5 млн дол. США арбітражних витрат", – йдеться в повідомленні

Там також додали, що, на суму компенсації згідно з рішенням арбітражного суду нараховуються відсотки, починаючи від 22 квітня 2014 року. Станом на квітень 2019 року розмір нарахованих відсотків становить понад 5,5 мільйона дол. США.

Нагадаємо, раніше українські компанії довели незаконність націоналізації їхнього майна в Криму під час анексії півострова. Вищий суд Швейцарії відхилив скаргу РФ у справі щодо захопленого майна "Укрнафти" в Криму. Російські адвокати намагались змінити країну, де відбуватиметься судове засідання, але дістали відмову і мають сплатити судові витрати – 550 тисяч швейцарських франків. Цим рішенням швейцарці відмовили росіянам у праві оскаржувати раніше ухвалені рішення, які підтвердили право українських компаній позиватися до Росії щодо їхніх інвестицій в Криму.

ВідеоСуд відхилив скаргу РФ у справі щодо захопленого майна "Укрнафти" в Криму

Російські адвокати намагались змінити підсудність розгляду, але дістали відмову Вищого суду Швейцарії і мають сплатити судові витрати в сумі 550 тисяч швейцарських франків. Найближчим часом очікується, що арбітражні трибунали винесуть остаточний вердикт щодо вимог "Укрнафти" проти Росії на суму понад 100 мільйонів доларів.

Суд відхилив скаргу РФ у справі щодо захопленого майна "Укрнафти" в Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції