МНС звинувачують у розбазарюванні грошей

Рахункова палата обвинувачує Міністерство з надзвичайних ситуацій в неефективному використанні понад 301 млн. гривень.

Рахункова палата обвинувачує Міністерство з надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в неефективному використанні понад 301 млн. гривень бюджетних коштів в 2006-1 півріччі 2007 року.

Про це повідомила прес-служба Рахункової палати.

Нестор Шуфрич
УНІАН
Міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич
Відповідно до повідомлення, фахівці Рахункової палати провели аудит використання бюджетних коштів МНС і виявили, що міністерство неефективно виконувало бюджетну програму "Забезпечення заходів у сфері цивільного захисту".

За висновками фахівців, основна мета цієї програми - забезпечення захисту громадян від надзвичайних ситуацій і стихійного лиха - не досягнута.

"Показники ефективності, якості й кінцевого продукту, які були визначені в паспортах цієї бюджетної програми в 2006 і 2007 роках, не відповідали меті й назві бюджетної Програми", - сказано в повідомленні.

За даними прес-служби, виділені бюджетом кошти МНС спрямовувало на самозабезпечення (заробітну плату, заходи соціального захисту, премії й інше).

Рахункова палата зазначає, що на закупівлю нової техніки й засобів запобігання й ліквідації надзвичайних ситуацій та стихійних лих кошти фактично не використовувалися.

"Через відсутність належної бюджетної дисципліни в МНС і підлеглих йому структурних підрозділах у ході використання коштів державного бюджету за цією програмою в 2006 році й в 1 півріччі 2007 року МНС використовувало з порушенням вимог чинного законодавства понад 15 млн. гривень бюджетних коштів, неефективно - понад 301 млн. гривень. Прямі видатки становили понад 16 млн. гривень", - підкреслюється в повідомленні.

Палата інформувала Верховну раду, Кабінет міністрів і Раду національної безпеки й оборони про результати аудиту.

Як повідомлялося, раніше Рахункова палата обвинуватила Міносвіти в неефективному використанні 13 млн. гривень бюджетних коштів в 2005-2006 роках.

ВідеоМНС неефективно використовує кошти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: