Модернізація української ГТС стартує восени

Початок робіт з модернізації української газотранспортної системи перенесли на осінь.

Міненерго розраховує, що модернізація української газотранспортної системи (ГТС) почнеться до грудня, заявив заступник міністра енергетики і вугільної промисловості Сергій Чех.

Він підкреслив, що реалізація декларації з Європейським Союзом від 23 березня 2009 року про модернізацію ГТС є важливим пріоритетом, а сам проект є економічно найвигіднішим порівняно з іншими аналогічними проектами.

Чех також підкреслив, що модернізація ГТС дозволить посилити гарантії безпеки постачань газу в Європу, та істотно збільшити об'єми його транзиту через територію України.

Як повідомлялося раніше міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Бойко запевняв, що перший етап модернізації української газотранспортної системи за участю міжнародних фінансових установ стартує в середині червня.

За підсумками міжнародної конференції у Брюсселі (Бельгія) 23 березня 2009 року було прийнято спільну заяву Кабінету Міністрів і Європейської комісії, згідно з яким уряд зобов'язався забезпечити у відповідності міжнародними стандартами прозорість і відкритість позичальника, призначеного для здійснення модернізації ГТС.

У свою чергу міжнародні фінустанови виразили готовність профінансувати модернізацію української газотранспортної системи.

У квітні 2010 року Європейський банк реконструкції і розвитку заявив про можливість виділити 400-450 млн доларів на модернізацію української ГТС.

Читайте також:

Модернізувати українську ГТС вигідніше, ніж будувати нову

ЄБРР готовий виділити мільярд на модернізацію ГТС

Бойко залучить німців до модернізації української ГТС

Корупція в ГТС України б'є по Європі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: