Молдова не продаватиме вина до Росії

Президент Молдови Володимир Воронін заборонив продавати молдавське вино до РФ доти, поки всіх виробників країни не допустять на російський ринок.

Воронін-Путін
УНІАН
Президенти Молдови й Росії Володимир Воронін і Володимир Путін.

Президент Молдови Володимир Воронін заборонив державному агентству ”Молдова-Вин” видавати акцизні марки на алкоголь, поки всі молдавські виробники вина не будуть допущені на російський ринок. Про це повідомляє ІА REGNUM.
 
Воронін заявив, що не дозволить ”російським бюрократам” нав`язувати республіці невигідні умови експорту. ”Ми однозначно не працюватимемо за тими схемами, які пропонують керівники якихось російських відомств, навіть якщо вони себе б`ють у груди, що вони там найважливіші і найголовніші”, - сказав президент. 

”І ніякі окремі підприємства не продаватимуть молдавські вина в Росії, - додав Воронін. - Або всі, або ніхто”.
 
Ввезення молдавських вин до Росії було заборонене в березні 2006 року за розпорядженням Росспоживнагляду, який виявив там якісь шкідливі домішки. Через кілька місяців президенти двох країн начебто домовилися про відновлення постачань, проте заборона продовжувала діяти. 

У середині липня 2007 року Росспоживнагляд нарешті дозволив ввозити продукцію трьох виробників: ”Вісмос” ”Калараш-дівін” і ”Букет Молдавії”, які, як відзначає ІА ”БАСА-пресс”, належать російським інвесторам.
 
Раніше ЗМІ повідомляли про додаткові умови, які Москва виставила Кишиневу на переговорах про відновлення постачань: зокрема, молдавським виробникам пропонувалося здійснювати експорт тільки через російську держкомпанію ”Союзплодоімпорт”, а також переоформити на неї найбільш популярні торгові марки місцевого алкоголю.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: