Молдова ввела держмонополію на зброю

Уряд Молдови ухвалив поправки до чинного законодавства, які передбачають монополізацію зброї.

Уряд Молдови сьогодні ухвалив поправки до чинного законодавства, які передбачають, що виробництво, імпорт, експорт, реекспорт, реалізація, транспортування й зберігання військової спеціальної й бойової техніки, дозволяються лише державним підприємствам.

Ці поправки також розповсюджуються на будь-які види вогнепальної зброї, вибухові і піротехнічні речовини.

Як повідомили в Кабінеті міністрів республіки, дані поправки вносяться в законодавство для виконання рішення, прийнятого раніше Вищою радою безпеки Молдови.

Наділення держпідприємств Молдови виключним правом займатися названою діяльністю фахівці Мінекономторгівлі Молдови пояснюють необхідністю скорочення шляхів вилучення зброї й вибухових речовин до терористичних організацій різної спрямованості, число яких у світі росте. Крім того, мова йде про забезпечення більше суворого контролю з боку держави за процесом від виробництва до використання озброєння, зброї, вибухових речовин.

Передбачено, що держава може встановити оптимальне число держпідприємств, що займаються виробництвом, імпортом, експортом, реекспортом, реалізацією, транспортуванням і зберіганням військової спеціальної й бойової техніки, а також будь-яких видів вогнепальної зброї, вибухових і піротехнічних речовин, для забезпечення необхідного контролю за ними. 

Поправки почнуть діяти після їхнього затвердження парламентом республіки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: