Молоко до кінця року подорожчає на 15%

В окремих регіонах України закупівельна ціна на молоко від населення вже досягла рівня цін в ЄС.

Молочні продукти в Україні до кінця року подорожчають на 10-15%. Таку думку висловив голова ради директорів Союзу молочних підприємств Вадим Чагаровський.

"Ціна на молочні продукти вже росте, і я думаю, що до кінця року можна прогнозувати зростання цін на молочні продукти на 10-15%", - сказав він.

Чагаровскій повідомив, що в Україні традиційно в осінньо-зимовий період відзначається дефіцит молочної сировини, що призводить до зростання цін на нього, а відповідно - й на молочні продукти.

За його інформацією, в окремих регіонах України закупівельна ціна на молоко від населення вже досягла 3 грн/л, а на молоко від ферм - 4,3 грн/л, що практично відповідає рівню цін в ЄС.

Експерт відзначив, що дефіцит молочної сировини змушує молокопереробні підприємства імпортувати його з інших країн. "Відзначається зростання імпорту, в тому числі імпорту молочної сировини - вершкового масла і сухого знежиреного молока", - додав він.

Нагадаємо, за прогнозами експертів, восени Україну чекає різке підвищення цін. Виною всьому різке зростання тарифів на газ, а також спека, через яку дорожчає зерно. Ці чинники можуть довести інфляцію до рівня 15% за підсумками року.

Читайте також:

Восени в Україні подорожчають хліб, молоко і м'ясо

Найближчим часом подорожчають м'ясо, гречка та молоко

Восени ціни зростуть на 15%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: