Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Монетизація субсидій. У перший день українцям виплатили 350 мільйонів гривень

Виплати готівкою почали 12 березня.

Вчора, 12 березня, українці почали отримувати субсидії на оплату житлово-комунальних послуг готівкою. Кошти виплачують через державний "Ощадбанк", пише Урядовий портал.

У перший день виплати склали 350 мільйонів гривень. Через систему платежів "Швидка копійка" виплатили субсидій на суму 19,4 мільйона гривень, які оформили через 11 тисяч переказів. На картки споживачам зарахували  204 224 перекази на суму 333,4 мільйона гривень

"Зекономлені завдяки ефективному споживанню ресурсів гроші залишатимуться у споживачів. Такий принцип працюватиме на постійній основі", - йдеться у повідомленні.

В "Ощадбанку" повідомляють, що для зарахування субсидій потрібно зареєструватися на офіційному сайті установи або в контакт-центрі. Завдяки цьому субсидіант зможе самостійно обрати найближче відділення, зручний час і дату для отримання субсидії без черг.

Пенсіонери, які мають рахунки в "Ощадбанку" і яким нарахували субсидії, не потрібно додатково реєструватися. Вони отримають виплати разом з пенсією через "Укрпошту" або на свій банківський пенсійний рахунок.

Нагадаємо, 1 березня в Україні розпочалася монетизація субсидій на комунальні послуги. Гроші отримають майже чотири мільйони домогосподарств, яким нарахували виплати у грудні минулого року. У Міністерстві соціальної політики розповіли, що найбільша виплата субсидії може становити 24 тисячі гривень.

ВідеоСубсидія розміром в тисячу доларів: хто з українців отримав рекордну допомогу

Українці почали отримувати субсидію готівкою. Пенсіонери першими отримали живі гроші на оплату комуналки разом із пенсіями.  Однак українців шокувала найбільша субсидія – 24 тисячі гривень. Сніданок дізнався, звідки взялася така сума. І хто отримає майже тисячу доларів допомоги.

Субсидія розміром в тисячу доларів: хто з українців отримав рекордну допомогу

Залиште свій коментар

Вибір редакції