Монетизація субсидій: в уряді розповіли, хто першим і коли почне отримувати "живі" гроші

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пенсіонери отримають субсидію в день отримання пенсії.

Пенсіонери отримають суму нарахованої субсидії в день отримання пенсії - від 4 до 25 березня - на чинні пенсійні картки або готівкою через поштові відділення чи кур’єром Укрпошти додому.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Кабінету Міністрів. 

Громадяни не пенсійного віку від 12 березня отримуватимуть першу субсидію грошовим переказом через платіжну систему "Швидка копійка". Для цього необхідно звернутись до будь-якого відділення Ощадбанку з паспортом та ідентифікаційним кодом.

Також всім субсидіантам надішлють на адресу проживання персональне повідомлення з роз’ясненням про розмір субсидії, за що нарахована субсидія та як її отримати "живими" коштами.

Нагадаємо, 14 лютого повідомлялося, що від початку весни "Укрпошта" доставлятиме отримувачам монетизовані субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Субсидії планується монетизувати в три етапи:

- від 1 січня 2019 року відбудеться монетизація для домогосподарств, які звернуться за субсидіями з новим пакетом документів (близько 100-150 тис. домогосподарств);

- від 1 травня 2019 року - монетизація для домогосподарств, яким субсидія призначена на неопалювальний період 2019-го;

- від 1 жовтня 2019 року - повний перехід на монетизацію.

ВідеоПредставник Мінсоцполітики Віталій Музиченко про зміни правил отримання субсидій

Уже за два тижні українцям видаватимуть гроші за комуналку!  З 1 березня розпочнеться маштабна монетизація субсидій. Гроші отримають 4 мільйони українців - повідомили у Мінсоцполітики. Кошти виплатять тим, кому субсидію призначили на початок опалювального сезону. Субсидіанти отримають у середньому півтори тисячі гривень на одну родину. Аналогічні виплати вони отримають у квітні 2019 року, а також у травні.

Представник Мінсоцполітики Віталій Музиченко про зміни правил отримання субсидій

Залиште свій коментар

Вибір редакції