Moody's і Fitch підтвердили рейтинг Франції на рівні AAA

Moody's і Fitch спростували інформацію про те, що рейтинги Франції можуть знизити.

Міжнародні рейтингові агентства Moody's Investors Service і Fitch Ratings підтвердили, що суверенний кредитний рейтинг Франції залишається на навищій відмітці AAA. Коментарі агентств прийшли у відповідь на запит ЗМІ, після того, як котирування французьких банків обрушилися через чутки чуток про пониження суверенного рейтингу.

Прогноз по кредитному рейтингу Франції залишається "стабільним", заявили обидва агентства.

Акції французьких банків у середу, 10 серпня, різко подешевшали: так, папери Societe Generale і BNP Paribas падали більш ніж на 20% і більш ніж на 10% відповідно. Французький біржовий індекс під кінець торгів показав зниження на 5,4%.

За словами лондонських трейдерів, на ринку ходять чутки про підготовлюване зниження кредитного рейтингу Франції. Котирування CDS на держборг Франції (вартість страховки від дефолту) за день виросли на 9% - до рекордних значень.

Нагадаємо, що різкий спад на американських біржах, який потягнув за собою і європейські і азійські торгові майданчики почався в понеділок, 8 серпня, що стало реакцією ринку на рішення агентства S&P знизити кредитний рейтинг США - з максимального AAA до AA+.

Читайте також:

Євро може повторити долю радянського рубля

Німеччина не вірить у порятунок Італії від дефолту

Фондові ринки Європи за день обвалились на 3%

Moody's і Fitch підтвердили рейтинги США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: