Moody's відправило рейтинг США на перегляд з можливістю зниження

Ймовірність зниження кредитного рейтингу оцінюється як "низька", але не мінімальна. Moody's – перше з "великої трійки" рейтингових агенств, яке відправило рейтинг США на перегляд.

Рейтингове агентство Moody's відправило кредитний рейтинг США на перегляд з можливістю зниження.

"Направлення рейтингу на перегляд пов'язане з можливістю того, що ліміт державного боргу США не буде своєчасно підвищений, щоб запобігти технічному дефолту за короткостроковими зобов'язаннями", - йдеться в повідомленні кредитного агентства.

Moody's при цьому оцінює ймовірність такого розвитку подій як "низьку", але "не мінімальну". Поточний кредитний рейтинг США (Aaa) - максимальний з тих, що присвоюється Moody's.

Рейтингове агентство на початку червня обіцяло надіслати рейтинг США на перегляд, якщо до середини липня американські законодавці не приймуть рішення про збільшення ліміту державного боргу.

Президент США Барак Обама провів серію зустрічей з представниками республіканської та демократичної партій в Конгресі, проте узгодити параметри бюджету, в першу чергу, ліміт держборгу, сторонам поки так і не вдалося. Голосування з питання збільшення держборгу в Конгресі призначено на 2 серпня.

Після чергової зустрічі з представниками партій, що відбулася 12 липня, Обама заявив, що у федеральному бюджеті може не вистачити коштів на своєчасну виплату пенсій.

Moody's – перше з "великої трійки" рейтингових агенств, яке відправило рейтинг США на перегляд. Інше найбільше агентство - Fitch - 9 липня пригрозило позбавити США вищого рейтингу, якщо конгресмени до 2 серпня не вирішать питання про ліміт держборгу. Ще одне агентство "великої трійки" - S & P - ще в квітні змінило прогноз по рейтингу США зі "стабільного" на "негативний".

Раніше повідомлялося, що США впритул наблизилися до дефолту - державний борг країни збільшився до критичної межі у 14,3 трильйони доларів.

Читайте також:

ЄС оголошує війну американським рейтинговим агентствам

Обама готовий навісити на США нові борги, щоб протистояти фінансовій кризі

США загрожує короткостроковий дефолт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: