Moody's залишило негативними прогнози для США

Аналітики рейтингового агентства Moody's не повірили у швидкий ріст економіки США.

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service зберігає негативні прогнози для американських штатів та органів місцевого самоврядування, незважаючи на те, що більшість емітентів посилили бюджетне регулювання у важкі часи, враховуючи подвійну проблему в ослабленні економіки і зниженні підтримки з боку федерального уряду, повідомили в агентстві.

"Складності для штатів полягають у слабкому відновленні економіки і заявленому намірі обох політичних партій знизити прогнозований дефіцит федерального бюджету, - заявив віце-президент і старший аналітик Moody's Нік Семюелс. - Це напевно призведе до скорочення різних видів фінансування для штатів та органів місцевого самоврядування".

З позитивної сторони Семюелс зазначив, що "втілення в життя пенсійної реформи штатами та місцевими органами влади протягом останніх двох років, і поліпшена ринкова продуктивність пенсійних фондів - це позитивні зміни для кредитоспроможності штатів і місцевих органів влади.

Семюелс пояснив, що хоча збори доходів органів місцевого самоврядування ростуть, їх не буде достатньо для того, щоб повністю замінити стимулювальні заходи з федеральних коштів, термін яких закінчився у червні.

Наприклад, організація National Association of State Budget Officers (NASBO) підрахувала, що штати втратять близько 66 мільярдів доларів у 2012 фінансовому році у зв'язку з припиненням програми.

У серпні Moody's залишило рейтинг США без змін, змінивши прогноз із рейтингу на "негативний", і 15 серпня переглянуло у бік пониження прогноз зі зростання реального ВВП США на друге півріччя 2011 року - тепер він оцінюється на рівні 2% проти 3, 5%.

Крім того, був переглянутий і прогноз зі зростання ВВП на 2012 рік - збільшення показника очікується на рівні 3% проти прогнозованих до цього 3,5%.

Нагадаємо, на початку серпня інше міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's вперше в історії знизило довгостроковий кредитний рейтинг США з максимального рівня "ААА" до рівня "АА+" на тлі побоювань, пов'язаних зі зростанням дефіциту бюджету країни.

Безпрецедентне рішення S&P викликало короткочасний обвал на фондових і сировинних ринках, змусивши їх протягом тижня метатися то вниз, то вгору.

Читайте також:

Шанси на повторення рецесії у США складають 50 на 50

Обама сьогодні представить свій план скорочення держборгу США

Moody's погіршило прогноз росту економіки США

Влада США почала розслідування стосовно Standard & Poor's

Держборг США перевищив 100% ВВП

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: