Moody's зібралося знизити рейтинг Ірландії

Рейтинг держоблігацій Ірландії можуть знизити через додаткову рекапіталізацію банків і можливу нездатність країни зберегти поточні фінансові показники.

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service готове знизити рейтинг держоблігацій Ірландії в іноземних і національній валютах, що знаходиться на рівні "Аа2".

Рішення про початок перегляду рейтингу держоблігацій викликано, зокрема, зростаючою невизначеністю відносно здатності Ірландії зберегти поточні фінансові показники після оголошення 30 вересня додаткових заходів з рекапіталізації банків.

Невизначеною залишається і можливість відновлення внутрішнього попиту в світлі нещодавно оприлюднених даних. Нарешті, продовжується зростання вартості запозичення з часу останнього рейтингової дії у липні, що може негативно вплинути на боргову динаміку.

Крім того, Moody's помістило на перегляд з можливістю зниження рейтинг "Аа2" ірландського Національного агентства управління активами (National Asset Management Agency, NAMA), боргові зобов'язання якого повністю гарантовані державою.

У той же час, короткостроковий рейтинг Ірландії "Prime-1" підтверджено на колишньому рівні.

Нагадаємо, у червні міжнародне рейтингове агентство Moody's знизило рейтинг урядових облігацій Греції з A3 до Ba1. Крім того, воно знизило і короткостроковий кредитний рейтинг Греції з Prime-1 до Not-prime.

Читайте також:

Міжнародні агентства підвищили рейтинги України до рівня 2008 року

Європа покращила прогноз росту української економіки в наступному році

Moody's знизило рейтинги Греції

Японії пророкують боргову кризу, подібну грецькій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: