Moody's знизило рейтинги Греції

Рейтинги відображають погляди аналітиків агентства на баланс сильних сторін і ризиків, пов'язаних з отриманням Афінами економічної допомоги від ЄС і МВФ.

Міжнародне рейтингове агентство Moody's знизило рейтинг урядових облігацій Греції з A3 до Ba1. Крім того, воно знизило і короткостроковий кредитний рейтинг Греції з Prime-1 до Not-prime.

Кредитна стеля країни для облігацій і депозитних рахунків банків залишилася на рівні Aaa. Прогноз по всіх рейтингах стабільний.

Про це йдеться в прес-релізі Moody's.

"Ba1 відображає погляди аналітиків агентства на баланс сильних сторін і ризиків, пов'язаних з отриманням Афінами економічної допомоги від Європейського союзу і Міжнародного валютного фонду (МВФ). Пакет допомоги Греції від цих структур зводить до мінімуму вірогідність дефолту і створює можливість для проведення реформ, які, з великою часткою вірогідності, допоможуть стабілізувати потреби по обслуговуванню боргу на допустимому рівні", - заявила Сара Карлсон, провідний аналітик агентства по Греції.

Нагадаємо, 22 квітня цього року Moody's привласнив урядовим облігаціям Греції рейтинг А3, заявивши, що він може змінюватися в бік подальшого зниження.

Читайте також:

Японії пророкують боргову кризу, подібну грецькій

Грецька криза дісталася Центральної та Східної Європи

Греція отримала перший транш фіндопомоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: