Москаль розповів, за скільки Ющенко продав владу регіоналам

До грошових афер нібито причетна і Катерина Ющенко 

Очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль розповів, яку суму отримав екс-президент Віктор Ющенко та його соратники від Партії регіонів. Про це йдеться на офіційному сайті глави регіону.

За ствердженням Москаля, Віктор Ющенко та глава його Секретаріату Віктор Балога свого часу отримали майже мільярд доларів. Так, прикладом афери екс-президента є проект "Лікарні майбутнього", яка не була добудована.

"Що ми шукаємо в "чорній касі" Партії регіонів на два мільярди доларів, якщо майже один мільярд забрали за здачу влади Януковичу колишній президент України Ющенко та його глави адміністрацій Балога і Ульянченко?", - йдеться в заяві Москаля.

Окрім того, глава Закарпаття наголосив, що у фонд дружини Ющенка Катерини всі робили внески.

"У фонд добровільно-примусово платили всі олігархи – по 10, 50, 100 мільйонів гривень. А прості громадяни, що наївно повірили в цю аферу, вносили добровільні пожертви хто скільки міг. У результаті гроші з фонду вкрали, ніякої лікарні ніхто не збирався будувати і не збудував", - написав Москаль, додавши, що особисто відправляв у ГПУ відповідні матеріали.

Нагадаємо, що 31 травня, "Українська правда" оприлюднила частину так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів. Видання оприлюднило спецпроект, у якому можна побачити "амбарну книгу витрат Партії регіонів". У документі можна побачити кому, скільки та за які саме послуги платила партія у 2012 році.  
Біля кожного прізвища стоїть підпис того, хто отримував "видатки". Правдивість прізвищ ґрунтується на підписах у деклараціях фігурантів документу. Утім, нардеп пояснив, що відповідність підписів посадовців має перевіряти слідство. Загальна сума витрат дорівнює більше 66 мільйонів доларів.

Ці гроші регіонали витратили "на партійні потреби" менш ніж за шість місяців 2012 року. Частина інформації в документах відсутня. Зокрема, немає відомостей про витрати регіоналів з початку жовтня до 23 листопада 2012 року. Таким чином, відсутні дані про основний період парламентської кампанії 2012 року. Серед імен, які фігурують в амбарній книзі, "як колишні, так і нинішні депутати, екс-міністри, члени Центральної виборчої комісії, топ-менеджери телеканалів, керівники соціологічних служб і політтехнологи".  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: