Москва нічого не знає про наміри Києва судитися через газові контракти

Прес-служба Путіна заявила, що Азаров не попереджав Росію про можливість розірвання газових угод через суд.

Офіційний Київ не інформував Москву про наміри розпочати судовий розгляд з Росією для розірвання чинних газових контрактів, повідомив прес-секретар прем'єра РФ Дмитро Пєсков.

"Ми не володіємо інформацією, чи було прийняте таке рішення остаточно і що могло бути основою для такого рішення", — сказав Пєсков.

Як підкреслив прес-секретар прем'єра, російська сторона виходить з того, що між відповідними організаціями РФ і Україною є чинні угоди, зобов'язання за якими виконуються Росією в повному обсязі.

"Зрозуміло, ми розраховуємо в цьому питанні на принцип взаємності з нашими українськими партнерами", — сказав Пєсков.

Раніше в українських ЗМІ з'явилась інформація, нібито прем'єр-міністр Микола Азаров сказав, що попередив російського прем'єра Володимира Путіна під час газових переговорів про можливість розірвання домовленостей по газу через суд.

"Ви заганяєте нас у кут, з якого ми маємо всього один вихід — розрив контракту". За словами Азарова, український уряд вже проконсультувався з вітчизняними та міжнародними експертами щодо перспектив судової тяганини з Москвою і готовий розпочати розгляд.

Як повідомлялось, першою іноземною компанією, якій вдалося домогтися для себе перегляду ціни на газ "Газпрому", стала італійська Edison. Вона домоглася з російського боку знижок на закуповуваний у монополіста обсяг в 200 млн євро.

Услід за італійською Edison в арбітраж проти російської монополії пішов найбільший європейський споживач - німецький E.ON.

Читайте також:

Туреччина вимагає від "Газпрому" зниження цін на газ

Вже дві німецькі компанії судяться з "Газпромом" через ціни на газ

Німеччина почала судитися з "Газпромом"

Італія добилася від "Газпрому" знижки на газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: