Москва залишила Білорусь без газових знижок

"Газпром" заявив, що Мінськ отримуватиме газ за формулою, яка "повністю відповідає чинному контракту", але без знижувального коефіцієнта.

З 2011 року Білорусь купуватиме російський газ за формулою відповідно до чинного контракту, без застосування знижувального коефіцієнта.

Про повідомили в управлінні інформації "Газпрому" за підсумками робочої зустрічі голови правління компанії Олексія Міллера і першого заступника прем'єр-міністра Білорусі Володимира Семашка.

"На зустрічі було розглянуто плани роботи на 2011 рік. Зазначається, що ціна постачання визначатиметься за формулою, яка повністю відповідає чинному контракту", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що сторони підбили попередні підсумки співпраці в 2010 році. Зокрема, йшлося про постачання і транзит газу, а також про діяльність спільної газотранспортної компанії ВАТ "Білтрансгаз".

У "Газпромі" нагадують, що 31 грудня 2006 року ВАТ "Газпром" і ВАТ "Білтрансгаз" підписали контракт на постачання і транзит газу в 2007-2011 роках.

Документом, зокрема, була визначена формула ціни з 1 січня 2008 року, відповідає формулі ціни при постачаннях російського газу до Європи, а також знижувальні коефіцієнти ціни на 2008-2010 роки (0,67, 0,8 і 0,9 відповідно).

Читайте також:

"Газпром" готовий знизити ціни на газ для Європи

Лукашенко: Білорусія знаходиться між двома монстрами - Росією та ЄС

Лукашенко готує революцію у військових відносинах з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: