Москва заморозила ціни

Найбільші виробники продовольства і торгові мережі Росії 24 жовтня підписали угоду про заморожування цін на продукти харчування.

хліб
Lenta.ru
Домовленість про замарожування цін діятиме до 31 січня 2008 року.
Найбільші виробники продовольства і торгові мережі Росії 24 жовтня підписали з Міністерством сільського господарства і Федеральною антимонопольною службою угоду про заморожування цін на соціально значущі продукти харчування. Домовленість діятиме до 31 січня 2008 року.

Фіксація цін торкнеться молока, яєць, рослинного масла і хліба, відзначає „РІА Новини”.

Учасники угоди домовилися, що воно може бути продовжене, але не пізніше ніж за п'ять днів до закінчення терміну його дії. Протягом всього терміну дії угоди ціни будуть зафіксовані на рівні, що склався 15 жовтня. При цьому ціни на продукти, що подешевшали з цієї дати, дозволено підняти назад до рівня 15 жовтня.

Уряд заздалегідь домовився з великими виробниками і торговими мережами про стабілізацію цін на основні продовольчі продукти ще 15 жовтня, проте офіційну згоду підприємці дали тільки кілька днів тому. Тим часом в десятках російських регіонів в адміністративному порядку обмежили ціни на продукти.

Олексій Кудрін
Міністр фінансів Олексій Кудрін вважає, що з інфляцією слід боротися ринковими методами, а не заморожуванням цін. (Фото: russia-today.ru)
У вересні при інфляції в 0,8 відсотка окремі категорії товарів подорожчали на величину від 7 до 25 відсотків. Чиновники вже визнали, що не зможуть утримати зростання цін в планових восьмипроцентних рамках.

У той же час, глава Міністерства фінансів Росії Олексій Кудрін уточнив, що з інфляцією слід боротися не заморожуванням цін, а ринковими методами.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: