Москва запевнила, що ліквідація "Нафтогазу" Києву не допоможе

В Росії запевнили, що ліквідація "Нафтогазу" не допоможе Україні переглянути газові контракти. І знову запропонували злиття з "Газпромом".

Москва погоджується з перспективами реструктуризації "Нафтогазу" і перегляду контрактів, але тільки за умови злиття з "Газпромом".

Таким чином в Росії відреагували на заяву українського прем'єра Миколи Азарова про ліквідацію "Нафтогазу", що, за його словами, призведе до перегляду газових угод.

"За такої постановки питання перегляд зобов'язань за чинною угодою можливий тільки в результаті злиття "Нафтогазу" і "Газпрому", тому що зміна юридичної особи є внутрішньою справою України, але до того часу, поки це не стосується міжнародних зобов'язань", - заявив прес-секретар прем'єра Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков.

За його словами, у компанії в будь-якому випадку залишиться правонаступник, який перебере на себе всі права та обов'язки.

Нагадаємо, українська влада вирішила провести реструктуризацію НАК "Нафтогаз", після якої компанія буде ліквідована. "Природно, в силу цього усі угоди, які існують на сьогоднішній момент, мають бути переглянуті", - повідомив Микола Азаров.

Київ уже тривалий час домагається перегляду контрактів з Росією, оскільки купує російський газ за несправедливою, завищеною ціною.

Очікується, що проблеми постачань російського газу до України обговорюватимуться президентами двох країн на саміті СНД в Душанбе, який відкриється 3 вересня.

Читайте також:

Янукович наказав розпочати реформування "Нафтогазу"

Кабмін ліквідує "Нафтогаз"

Росія готова судитися з Україною за зрив газових контрактів

Азаров: Україна топитиме вугіллям, різко скоротивши використання російського газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: