МВФ дасть Україні другий транш кредиту вже 8 травня

Прем'єр Юлія Тимошенко стверджує, що МВФ високо цінує роботу української влади, тому вирішив розглянути надання кредиту на тиждень раніше.

Рада директорів Міжнародного валютного фонду розгляне питання про виділення Україні чергового траншу кредиту післязавтра, 8 травня.

Про це повідомила на засіданні Кабінету міністрів прем`єр Юлія Тимошенко.

При цьому вона зазначила, що рішення про перенесення розгляду питання з 13 на 8 травня в МВФ було ухвалено у зв`язку з позитивною роботою уряду України.

"Рада директорів МВФ, беручи до уваги ефективну роботу уряду з виконання попередніх заходів спільної програми між Україною та МВФ, ухвалила рішення прискорити збори ради директорів із 13 на 8 травня… Це дуже позитивний сигнал. Це означає, що оцінюють роботу України позитивно й виконання попередніх заходів позитивне", – сказала Тимошенко.

Як повідомлялося, Міжнародний валютний фонд за підсумками першого перегляду програми співпраці планує надати Україні другий транш фінансової допомоги, збільшений до 2,8 млрд дол. (1,9 млрд SDR, валюта Міжнародного валютного фонду), причому половина цих коштів буде направлена на покриття дефіциту держбюджету.

Третій транш очікується надати після перегляду програми в середині травня, в такому ж розмірі.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд 5 листопада 2008 року схвалив рішення про виділення Україні стабілізаційного кредиту обсягом 16,43 млрд доларів для зміцнення довіри у фінансовому секторі й допомоги економіці країни, яка постраждала від світової фінансової кризи.

У листопаді 2008 року Україна одержала перший транш кредиту в розмірі 4,5 млрд доларів.

Читайте також:

Тимошенко знову перевиконала бюджет і не збирається його змінювати

У світі помітили відродження української економіки

Москва позичить Києву 5 мільярдів доларів "за однієї умови"

МВФ запевняє, що Україна отримає другий транш кредиту після свят

ВідеоТимошенко про другий транш від МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: