МВФ дасть Україні кредит тільки в обмін на бюджет

У фонді чекають, коли український бюджет буде визначеним і отримає широку підтримку серед основних політичних сил.

Міжнародний валютний фонд для активізації дискусії з Україною, яка хоче отримати черговий транш кредиту, чекає на визначеність із держбюджетом на 2010 рік. Про це заявила представниця департаменту МВФ з питань зв'язків з громадськістю Сімонетта Нарді.

"Як тільки буде досягнуто взаєморозуміння з урядом у цій галузі, і ми отримаємо достатньо переконливі докази про наявність більш широкої політичної підтримки з цього питання, перед нами відкриється перспектива для більш активних дискусій", - наголосила вона.

У той же час, в МВФ нічого не сказали про дискусію з приводу можливої згоди фонду на переказ частини коштів із золотовалютних резервів Нацбанку уряду.

Нагадаємо, МВФ вже відхилив прохання України про надання додаткового фінансування в обсязі 2 мільярдів доларів. Це рішення було обґрунтоване невиконанням Україною зобов'язань у рамках ухваленої разом із фондом програми.

Раніше фонд відмовився виділяти Україні четвертий транш антикризового кредиту в розмірі 3,8 мільярда доларів, вирішивши дочекатися завершення виборів в Україні.

Читайте також:

МВФ відмовився надати Україні екстрену допомогу

МВФ дозволив Тимошенко затикати дірки в бюджеті резервами НБУ

МВФ назвав умови для подальшого кредитування України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: