МВФ дасть Україні наступний транш кредиту на 2 місяці раніше

МВФ розглядає можливість прискорити надання Україні четвертого траншу кредиту.

Міжнародний валютний фонд (МВФ) може приступити до третього перегляду програми співпраці з Україною з надання четвертого траншу кредиту stand-by не в листопаді, як планувалося раніше, а у вересні.

Про це заявив виконуючий обов’язки міністра фінансів Ігор Уманський.

"Наскільки я знаю, МВФ розглядає можливість і, скоріш за все, таке рішення може бути прийнято, що перегляд буде наближено. Це, можливо, вересень – кінець вересня. Я думаю, місія може приїхати в Україну", – сказав Уманський.

Нагадаємо, Рада директорів МВФ 29 липня ухвалила рішення виділити Україні 3,3 мільярда доларів чергового, третього траншу кредиту, загальний розмір якого становить 16,4 мільярда доларів.

Загальна сума виділених Україні на даний момент траншів за програмою stand-by склала 10,9 млрд доларів.

Планується, що четвертий транш у розмірі близько 3,84 млрд доларів буде виділений Україні у випадку успішного завершення третього перегляду програми співпраці з МВФ у листопаді 2009 року.

Щоб одержати четвертий транш, Україні необхідно буде ухвалити поправки до закону "Про відновлення платоспроможності боржника або оголошення його банкрутом", які б полегшили можливості досудової санації та знизили рівень надмірних зобов'язань.

Крім того, з кінця вересня має бути розпочата публікація детальної інформації про банки, зокрема, якість активів і зобов'язань, власників.

Читайте також:

МВФ дав Україні третій транш кредиту - 3,3 млрд доларів

Газ для українців подорожчає. Цього вимагає МВФ

Україна просить у МВФ ще більше грошей

МВФ побоюється, щоб Україна не додрукувала грошей до бюджету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: