МВФ дав Україні третій транш кредиту - 3,3 млрд доларів

Всього Київ отримав від Міжнародного валютного фонду вже більше 10 мільярдів доларів. Восени чекають на четвертий транш.

Рада директорів МВФ ввечері 28 липня ухвалила рішення виділити Україні 3,3 мільярда доларів чергового, третього транша кредиту, загальний розмір якого становить 16,4 мільярда доларів.

Загальна сума виділених Україні на даний момент траншів за програмою stand-by склала 10,9 млрд доларів.

Четвертий транш у розмірі близько 3,84 млрд доларів буде виділений Україні у випадку успішного завершення третього перегляду програми у листопаді 2009 року.

Щоб одержати четвертий транш, Україні необхідно буде ухвалити поправки до закону "Про відновлення платоспроможності боржника або оголошення його банкрутом", які б полегшили можливості досудової санації та знизили рівень надмірних зобов'язань.

Крім того, з кінця вересня має бути розпочата публікація детальної інформації про банки, зокрема, якість активів і зобов'язань, власників.

Нагадаємо, в листопаді 2008 року МВФ схвалив для України дворічну програму на загальну суму 16,43 мільярда доларів для боротьби з наслідками світової фінансової кризи і надав перший транш кредиту в 4,5 мільярда доларів.

12 травня до України надійшло 2,8 мільярда доларів другого транша кредиту.

Наприкінці червня - почтаку липня в Києві працювала місія фонду, яка за підсумками свого перебування рекомендувала Раді директорів виділити країні черговий транш в сумі 3,3 мільярда доларів.

Читайте також:

Газ для українців подорожчає. Цього вимагає МВФ

Україна просить у МВФ ще більше грошей

МВФ міняє кредит на імена власників українських банків

МВФ побоюється, щоб Україна не додрукувала грошей до бюджету

ВідеоМВФ дав Україні третій транш

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: