МВФ дозволив Тимошенко затикати дірки в бюджеті резервами НБУ

Для покриття поточних витрат державного бюджету МВФ дозволив уряду використовувати золотовалютні резерви Нацбанку.

Україна домовилася з Міжнародним валютним фондом про можливість використання золотовалютних резервів Нацбанку для покриття дефіциту державного бюджету.

"Рішення про виділення чергового траншу поки що ухвалене не буде, проте досягнута домовленість про можливість використання золотовалютних резервів для покриття поточних витрат бюджету", - повідомило джерело, поінформоване про результати переговорів української урядової делегації з керівництвом МВФ.

Як повідомлялося, переговори делегації Мінфіну з МВФ відбулися у Вашингтоні минулого тижня. В. о. міністра фінансів Ігор Уманський за результатами зустрічі повідомив, що Україна не отримає четвертий транш кредиту МВФ до Нового року.

За його словами, програму неможливо переглянути через відсутність консолідації серед українського політикуму, неприйняття держбюджету і підвищення соціальних стандартів.

Водночас, на думку прем’єра Юлії Тимошенко, черговий транш кредиту МВФ може бути виділений після ухвалення державного бюджету на 2010 рік.

Тимошенко також повідомила, що було вирішене питання про збалансування фінансової ситуації в умовах відсутності коштів кредиту. Про деталі домовленостей прем'єр пообіцяла повідомити пізніше. Вочевидь, йдеться саме про можливість використання резервів НБУ.

За оперативними даними, валові міжнародні резерви Національного банку у листопаді 2009 року зменшилися на 1,5%, або 421 млн доларів – до 27 млрд 290,9 млн доларів.

Читайте також:

Тимошенко: МВФ дасть Україні гроші не в кредит

Тимошенко похвалилася рекордно низьким дефіцитом бюджету

МВФ змінює голову своєї місії в Україні

МВФ назвав умови для подальшого кредитування України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: