Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МВФ "дуже близький" до виділення Україні мільярдного траншу – міністр фінансів

Виділення траншу розблокує інші великі кредити для України.

Міжнародний валютний фонд дуже близький до виділення Україні чергового траншу допомоги.

Про це в інтерв'ю Reuters заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк.

"Ми дуже близькі, і це дуже важливо для нас, тому що це важливий сигнал для ринків, для інвесторів, і відкриває іншу фінансову підтримку," - сказав він.

Данилюк відмовився назвати більш конкретні терміни отримання траншу, сума якого спочатку передбачалася на рівні $ 1,7 млрд, але тепер, як очікується, складе близько $ 1 млрд.

Міністр фінансів зазначив, що виділення допомоги з боку МВФ розблокує усі інші великі кредити. Так, Україна отримає $ 1 млрд для бюджету, гарантований Сполученими Штатами. Крім того, надійде фінансова допомогу в розмірі 600 мільйонів євро, а також деякі кредити на купівлю газу.

Нагадаємо, Україна вже рік не може отримати кредит від Міжнародного валютного фонду. Черговий транш мав становити 1,7 млрд доларів. Проте його можуть розбити на дві частини й таки виділити до кінця 2016-го.

30 серпня стало відомо, що протягом найближчого тижня Рада директорів МВФ не буде розглядати питання про виділення чергового траншу кредиту Україні. У плані роботи до 7 вересня значаться лише Сербія, Білорусь, Бруней, Судан, Боснія і Герцеговина, Кірібаті.

Відео В Нацбанку не бачать підстав для будь-яких коливань валюти

Залиште свій коментар

Вибір редакції