МВФ змінить для України умови отримання кредиту

Фонд готовий урахувати в угоді вищий показник дефіциту бюджету, якщо Україна отримає кредит від Світового банку.

Представник Міжнародного Валютного Фонду Цейла Пазарбасіоґлу заявила, що МВФ готовий змінити умови кредитної програми для України з урахуванням дефіциту бюджету, якщо Україна отримає додаткове фінансування.

Вона додала, що українська влада повинна більш реалістично оцінити надходження до бюджету, а також отримати додаткове фінансування, наприклад, від Світового банку.

За її словами, МВФ готовий закласти в кредитну програму для України вищий показник дефіциту бюджету, ніж передбачений дефіцит на рівні 1% ВВП, якщо Україна отримає додаткове фінансування.

Очікується, що 2 березня буде підписано документ про співпрацю з МВФ, узгоджений президентом Ющенком та прем’єром Тимошенко.

Після цього місія Фонду, як очікується, повернеться до України для переговорів про надання другого траншу кредиту.

Президент Ющенко після зустрічі з прем’єр-міністром Юлією Тимошенко, головою Верховної ради Володимиром Литвином, головою НБУ Володимиром Стельмахом та представником опозиції Миколою Азаровим.повідомив, що всі гілки влади погодилися регулярно виробляти спільні позиції щодо подолання кризи.

Водночас, один з лідерів опозиційної Партії регіонів Микола Азаров сказав, що ПР не може підтримати пункти декларації з МВФ про підвищення тарифів, ціни на газ та збільшення пенсійного віку.

Читайте також:

Президент попросив грошей і в МВФ, і в Світового банку

Тимошенко підписала лист до МВФ і передала його Ющенку

МВФ розповів, чим поступиться заради українського кредиту
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: