МВФ і американці знайшли в Україні 50 проблемних банків

Закордонні експерти прогнозують банківській системі України серйозні проблеми.

Кількість проблемних банків в Україні може зрости в кілька разів.

Такого висновку дійшли учасники закритої зустрічі тимчасових адміністраторів українських банків з керівництвом Нацбанку, що відбулася в НБУ у п'ятницю, 10 квітня.

Зустріч керівництва Нацбанку з тимчасовими адміністраторами проблемних фінустанов була не першою. Втім, кризових менеджерів вперше консультували закордонні експерти - представник Міністерства фінансів США Вільям Томас і представник місії Міжнародного валютного фонду в Україні Альча Коча.

Нарада в НБУ тривала більше 5 годин, і її підсумки виявилися невтішними. Іноземні експерти зокрема рекомендували українському центробанку підсилити підготовку тимчасових адміністраторів. Необхідність в цьому викликана тим, що кількість проблемних банків у країні може збільшитися в кілька разів.

"За прогнозами представників МВФ і Мінфіну США, близько 50 українських банків можуть потрапити під введення тимчасової адміністрації", — оприлюднив підсумки зустрічі один із її учасників.

За словами тимчасового адміністратора Укрпромбанку Олександра Майданюка, такі зустрічі відтепер будуть проводитися регулярно. "Представники МВФ планують відвідати кожен проблемний банк, зустрічатися з адміністраторами та їхніми командами, проводити для них семінари і тренінги", - додав тимчасовий адміністратор банку "Київ" Віктор Мироненко.

Нагадаємо, тимчасова адміністрація зараз запроваджена в 11 українських банках.

Це Банк регіонального розвитку, "Родовід Банк", банк "БІГ Енергія", Укрпромбанк, банк "Національний кредит”, банк "Причорномор’я”, банк "Київ", банк "Надра", Західінкомбанк, Одеса-банк і Трансбанк.

Читайте також:

ЄБРР поділить між українськими банками 600 млн. доларів

Для чего я читаю банковские сайты

Мати і донька підпалили себе у відділенні банку "Надра"

Ющенко просить уряд і Нацбанк робити все, що хоче МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: